
Відбулася зустріч адміністрації коледжу з представниками Київського національного університету будівництва і архітектури. Розглянули перспективи співпраці між закладами освіти та підписання в подальшому меморандуму про співпрацю. Така співпраця сприяє зміцненню партнерських зв’язків між закладами освіти, а також відкривають студентам шлях до успішного професійного майбутнього.





