Майбутнє будь-якої держави безпосередньо пов’язують з молоддю. Адже саме молоді люди продовжуватимуть реформи у політичній та соціально-економічній сферах,  що започатковані сьогодні. І саме від їх активності і творчої спроможності залежать перспективи держави.

   Волонтерство у короткий строк  стало популярним у всіх країнах світу. Свій розвиток в Україні волонтерський рух розпочав у 1992-1993 роках, і сьогодні без підтримки добровільних помічників не обійтись у багатьох сферах життєдіяльності українського суспільства. Волонтером може бути будь-яка людина, незалежно від статі, віку, расової належності, віросповідання, фізичних особливостей, соціального та матеріального становища.

 

       Волонтер  - людина, яка свідомо, за власним бажанням, безкорисливо допомагає людям: частину свого вільного часу, сил, енергії, знань, вмінь та досвіду вона добровільно витрачає на виконання діяльності, яка приносить користь іншим людям та суспільству в цілому.

       Волонтерський рух у нашому коледжі – один з провідних видів діяльності студентського колективу. Можна виділити три напрямки волонтерської діяльності наших студентів:

-         Надання фізичної допомоги;

-         Надання матеріальної допомоги – організація збору коштів;

-         Просвітницька діяльність.

       З початком АТО волонтерська діяльність набула чіткого пріоритетного напрямку – допомога українським бійцям.

       У вересні студенти коледжу збирали кошти на закупівлю тари для відправки питної води в зону АТО.

       У жовтні студенти І – ІІ курсів та мешканці гуртожитку організували благодійний ярмарок, на якому було зібрано 2870 гривень. Гроші були передані бійцям 20 батальйону в/ч № 2231 Богдановичу Володимиру Олександровичу та Шевченку Юрію Анатолійовичу.

       У листопад студенти ІІ курсу підготували і провели відкритий виховний захід «Герої не вмирають», в рамках якого вони відвідали військовий шпиталь у м. Дніпропетровську і передали пораненим бійцям ліки, фрукти, мед.

       Студенти ІІІ курсу взяли участь у акції «Ланцюг миру», записали свої відео звернення до людства із закликом припинити військові дії і встановити в країні мир.

     У грудні студенти І курсу формували посилки бійцям-учасникам АТО, які були передані на відкритому засіданні Студентського парламенту коледжу організатору волонтерського руху у Заводському районі міста Курочкіній Н. В.

      Не забуваємо ми і про дітей з Будинку Маляти. Студенти І та ІІІ курсів зібрали близько 3000 гривень для придбання памперсів малюкам.

Дякуємо всім небайдужим за допомогу! Ваша допомога безцінна і вкрай необхідна державі.