11-12 лютого 2016 року на спортивній базі металургійного коледжу відбулися змагання з гирьового спорту, серед юнаків ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпродзержинського регіону.

Це був 7 вид змагань, який входить в залік спартакіади (спартакіада проходить з 12 видів спорту, залік з 8 видів).

В змаганнях прийняли участь 7 навчальних закладів, загальнокомандні місця розподілилися так:  

І місце - Дніпродзержинський металургійний коледж

ІІ місце - Дніпродзержинський індустріальний коледж

ІІ місце - Дніпродзержинський технологічний коледж

IV місце - Ерастівський сільськогосподарський технікум

V місце - Дніпродзержинський комерційний технікум

VI місце - Дніпродзержинське музичне училище

Абсолютним чемпіоном стала команда з коледжу фізичного виховання. Команда-переможець металургійного коледжу виступила у такому складі:

  1. Решетняк Олександр – ОРМП-15/2
  2. Науменко Владислав – ОРМП-13/3
  3. Божаткін Володимир – ВС-12
  4. Бугайченко Едуард – МЕПС-12/3
  5. Ольховський Сергій – ОТ-13
  6. Бекетов Андрій – МЕПС-13/2           

 

 

         Команди коледжу фізичного виховання та металургійного коледжу, як переможці змагань, приймуть участь в фінальних змаганнях Дніпропетровської області  29 березня 2016 р. на базі Дніпропетровського монтажного технікуму. Наступний вид змагань відбудеться з 15-21 лютого по баскетболу, серед юнаків на базі коледжу фізичного виховання.

            Тренер команди   Коцюба М.В.

       5 лютого 2016 року на спортивній базі Дніпродзержинського вищого професійного училища відбувся традиційний турнір з баскетболу на кубок «Енергія молодості» між командами металургійної промисловості: Дніпродзержинського металургійного комбінату ім. Дзержинського, Дніпродзержинського вищого професійного училища та студентів Дніпродзержинського металургійного коледжу.

      В напруженій боротьбі кубок «Енергія молодості» вибороли студенти металургійного коледжу, в фінальній зустрічі перемогли баскетболісти комбінату.

            Переможці виступали в такому складі:

  1. Ваган Далило – ТОРС-15
  2. Зубко Данило – ТОРС-15
  3. Мартишенко Кирило – ОРМП-15/3
  4. Черіков Богдан – ОТ-15
  5. Шаповал Денис – МЕПС-14/1
  6. Колков Ярослав – МЕПС-14/1
  7. Віннік Сергій – МЕПС-14/2
  8. Куценко Артем – ОРМП-14/1
  9. Гузиєнко Владислав – ОРМП-12/3
  10. Степанов Андрій – ОРМП-12/3
  11. Сависько Вадим – МЕПС-13-2
  12. Гайсьонок Юрій – МЕПС-13/3

                                  Вітаємо з перемогою!

Тренер команди Бублейник О.В.

 

 

 

 

 

Фотоальбом

6 грудня 2015 року на спортивній базі КСК «Дзержинка» відбувся традиційний турнір з волейболу, присвячений пам’яті директора коледжу С.М.Лясоти, серед сильніших волейболістів-випускників коледжу протягом останніх 20 років.

В турнірі прийняли участь 6 команд. Це чемпіони України гірничодобувної та металургійної промисловості, серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. 2004-2009 та 2008-2010 р.н., срібні призери 2012 р., а також ветерани волейболу.

Змагання пройшли по олімпійській системі, переможцем турніру стала команда СК «Дзержинка», як і в минулому році – це випускники 2004-2008 р.н., срібними призерами стала команда випускників 2009-2014 р.н., а бронзовим призером стала команда металургійного коледжу, яка виступала в такому складі:

  1. Кушнір В’ячеслав – БЕС-12
  2. Ковальчук Олександр – БЕС-12
  3. Волошин Роман – БЕС-12
  4. Кирпичев Владислав – ТОРС-12
  5. Малюк Вадим – ТОРС-14
  6. Лісний Вадим – ОРМП-14/1
  7. Ковчужний Ярослав – ТОРС-13

Всі учасники турніру – це вихованці тренера-викладача Гричука П.В.

В урочистій обстановці директор коледжу О.А.Александрова вручила нагороди та цінні подарунки всім учасникам турніру.

Фотоальбом

25-26 листопада 2015 року в тенісному залі коледжу відбулися змагання з настільного тенісу, серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпродзержинського регіону.

Це був 5-ий вид змагань, які входять в залік спартакіади. В змаганнях прийняли участь всі навчальна заклади міста та команда Ерастівського сільськогосподарського коледжу, загальнокомандні місця розподілились так:

І місце – Дніпродзержинський металургійний коледж

ІІ місце - Дніпродзержинський технологічний коледж

ІІІ місце - Дніпродзержинський комерційний технікум, Дніпродзержинський коледж фізичного виховання

ІV місце - Дніпродзержинське медичне училище

Vмісце - Дніпродзержинський енергетичний технікум

VI місце - Ерастівський сільськогосподарський технікум

VIІ місце - Дніпродзержинський економічний коледж

VIІІ місце - Дніпродзержинський індустріальний коледж

ІХ місце - Дніпродзержинське музичне училище

Команда-переможець металургійного коледжу виступала в такому складі:

  1. Гула Тетяна – КВ-14
  2. Леоненко Віталій – ОРМП-14/3
  3. Король Іван – МЕПС-14/3
  4. Печолат Світлана – КВ-15
  5. Денисенко Олександра – ОТ-13
  6. Живиця Дмитро – ОРМП-14/3

Після 5 видів змагань спартакіади ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпродзержинського регіону лідирують команди Дніпродзержинського металургійного коледжу та Дніпродзержинський коледж фізичного виховання.

            18-20 листопада 2015 року на базі металургійного коледжу відбулися змагання з шашок в залік спартакіади, серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а.,яка проходить з 12 видів спорту.

            В змаганнях прийняли участь всі навчальні заклади міста, загальнокомандні місця розподілились таки м чином:

І місце – Дніпродзержинський металургійний коледж

ІІ місце – Дніпродзержинський енергетичний технікум

ІІІ місце – Дніпродзержинський економічний коледж

ІV місце – Дніпродзержинський технологічний коледж

V місце - Дніпродзержинське медичне училище

VІ місце - Дніпродзержинський комерційний технікум

VІІ місце - Дніпродзержинський індустріальний коледж

VІІІ місце – Дніпродзержинське музичне училище, Дніпродзержинський коледж фізичного виховання

            Чемпіоном міста стала команда металургійного коледжу, виступаючи в такому складі:

  1. Чирва Лілія – КВ-12
  2. Хуторний Денис – ВС-13
  3. Куленко Дмитро – МЕПС-13/2
  4. Сокол Юрій – МЕПС-15/3
  5. Костриця Артем – МЕПС-15/3
  6. Македа Олександра – КВ-15
  7. Гордієнко Марія – КВ-15


 

 

З 15 по 18 жовтня 2015 року на спортивних базах нашого міста проходив традиційний відкритий турнір з волейболу на приз «Кубок визволення», присвячений 71-й річниці визволення України та 72-й річниці визволення м. Дніпродзержинська від фашистських загарбників, під патронатом міського голови Сафронова С.О.

            В цьому турнірі взяли участь близько 65 команд різних вікових категорій з різних міст України.

Збірна команда юнаків нашого коледжу виборола чемпіонське звання в категорії до 18 років та була нагороджена кубком, а гравці команди - медалями та грамотами. Команда-переможець виступала у такому складі:

  1. Кушнір В’ячеслав – БЕС-12
  2. Ковальчук Олександр – БЕС-12
  3. Волошин  Роман – БЕС-12
  4. Кирпичев Владислав – ТОРС-12
  5. Малюк Вадим – ТОРС-14
  6. Лісний Вадим – ОРМП-14/1
  7. Ковчужний Ярослав – ТОРС-13

    

 

          15 жовтня 2015 року на стадіоні «Перемога» відбувся другий вид змагань з легкоатлетичного кросу серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпродзержинського регіону в залік спартакіади, яка проходить з 12 видів спорту.

В змаганнях прийняли участь 8 навчальних закладів, загальнокомандні місця розподілились таким чином:

І місце – Дніпродзержинський металургійний коледж

ІІ місце - Дніпродзержинський технологічний коледж

ІІІ місце - Дніпродзержинський енергетичний технікум

IV  місце - Дніпродзержинський індустріальний технікум

V  місце - Дніпродзержинське медичне училище

VI  місце - Дніпродзержинський комерційний технікум

VII  місце - Дніпродзержинське музичне училище

            Абсолютним чемпіоном стала команда з Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання.

Команда-переможець металургійного коледжу виступала у такому складі:

  1. Кузьменко Роман - ВС-12
  2. Божаткін Володимир – ВС-12
  3. Гуменюк Ілля - МЕПС-12/1
  4. Лянний Ігор – ОРМП-12/3
  5. Кузнєцов Дмитро – МЕПС-12/3
  6. Райкоглова Наталія – КВ-12
  7. Ткаченко Антон – МЕПС-13/2
  8. Петрова Катерина – КВ-15
  9. Журавель Андрій - МЕПС-13-3
  10. Шкробот Олександр – ТОРС-14
  11. Нидайвода Єгор – МЕПС-14-2
  12. Решетняк Олександр – ОРМП-15/2
  13. Колесник Карина – ОТ-15
  14. Брагінець Влад – ОРМП-15/3
  15. Козачук Олександр – ОРМП-15/3
  16. Кириченко Маргарита – КВ-15
  17. Гордієнко Марія – КВ-15
  18. Грунь Олена – КВ-15

Наступний вид змагань - шашки - відбудеться 19-20 листопада в тенісній залі металургійного коледжу.

Фотоальбом

25 вересня 2015 року на спортивній площадці коледжу відбулося урочисте відкриття спартакіади коледжу 2015-2016 н.р. та підведення підсумків спартакіади 2014-2015 н.р..

Підсумкова таблиця по видам спорту по  курсам окремо має такий вигляд:

       Фотоальбом

        8 жовтня 2015 року на спортивній базі КПСК «Прометей» відбулося урочисте відкриття спартакіади серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Дніпродзержинського регіону. На ньому були присутні начальник відділу спорту департаменту молоді та спорту міської ради  Явтушенко Наталія Сергіївна, директор КПСК «Прометей» Бабенко Володимир Октябрійович, а також представники департаменту молоді та спорту міської ради, які вручили нагороди переможцям та призерам регіональної спартакіади 2014-2015 н.р.

І місце – Дніпродзержинський металургійний коледж

ІІ місце - Дніпродзержинське медичне училище

ІІІ-IV місце - Дніпродзержинський технологічний коледж та Дніпродзержинський енергетичний технікум

Абсолютним чемпіоном стала команда з Дніпродзержинського коледжу фізичного виховання.

11 вересня на базі ДВПУ відбулися спортивні змагання з нагоди Дня фізичної культури і спорту, які організував відділ по роботі з молоддю та управління соціальної політики ДМКД.

В цих змаганнях приймали участь команди молодих працівників ДМКД, учнів ДВПУ та команда нашого металургійного коледжу.