4 жовтня всесвітній день захисту тварин і до такої події відбулась міська акція, метою якої було звернути увагу городян на проблеми бездомних домашніх тварин.

В рамках міської акції «#ШукаюЛюдину» студент металургійного коледжу Феоктістов Андрій, Кам’янський міський центр з наданням БВПД та службами поліції і пробації, управління соціальної політики, журналістами і дітьми, відвідали Центр перетримки безпритульних тварин (Долматова 9-а).

Враження неймовірні, тварини дуже добрі, контактні, забавні навіть ті хто шалено боїться собак, змогли знайти спільну мову з вихованцями притулку. Всім цим чудовим кішечки і собачкам потрібен будинок, сім'я, яку вони будуть любити вічно, увагу і «хороші руки». У центрі перетримки не так вже й багато місця, щоб тримати тварин на постійній основі і, до того ж, не вистачає коштів на їх утримання. Тварини виживають силами волонтерів. Навіть якщо ми не можемо взяти їх додому, ми можемо хоча б прийти і допомогти центру з вигулом або доглядом, їжею або медикаментами. Ця акція була націлена на те, щоб допомогти улюбленцям притулку в пошуку нових сімей. Під хештегом #шукаюлюдину всі охочі можуть знайти фото з тваринами центру: прекрасні сторожові пси, люблячі коти чекають свою Людини.

Хочеться зробити висновок: “Байдужих людей не буває”. Творіть добро разом з нами.