З 19 по 21 вересня 2018 року кращі студенти українських вишів відвідали Міжнародну виставку транспортних технологій InnoTrans 2018 у Німеччині. Проект тривав півроку, в ньому взяли участь близько тисячі конкурсантів. Після кількох етапів відбору журі визначило 70 переможців, в тому числі студенти Придніпровського державного металургійного коледжу Антон Нортенко, Владислав Мелковський та Богдан Куріс (керівник Кобзєв В.Г.) група ТОРС-15.

InnoTrans – місце зустрічі топ-менеджерів, бізнесменів, політиків, представників транспортних і залізничних компаній. У ній беруть участь 3 000 експонентів з 61 країни. Вони представляють 400 новинок та інновацій від лідерів світового ринку: Alstom, Bombardier Transportation GmbH, Siemens AG, PESA Bydgoszcz, Hyundai Motor Company, Stadler, Skoda Transportation, Newag, Hitachi, CRRC та інших, в тому числі і виробників з України.

Студенти протягом двох днів мали можливість оглянути новинки, поспілкуватися з професіоналами, прослухати лекції та побачити презентації від Alstom та Siemens AG.

Для студентів також була організована цікава екскурсія однією з найкрасивіших європейських столиць. Вони побували біля Брандербургських воріт, Рейхстагу, Берлінського муру, Кафедрального собору.

Юні залізничники повернулися додому з неймовірними враженнями від побаченого і усвідомленням престижності і важливості своєї професії.