27 травня відбулося позачергове відкрите засідання Студентського парламенту коледжу з нагоди 85-ої річниці навчального закладу. З урочистою подією студентів привітали директор коледжу Александрова Ольга Анатоліївна, інженер відділу по роботі з молоддю Дніпровського металургійного комбінату Коряк Едуард, заступник голови Молодіжної організації міста Шакун Ольга. Директор коледжу підкреслила, що досягнення навчального закладу – це досягнення сьогоднішніх студентів. Кращі студенти були відзначені подяками, грамотами та отримали матеріальне заохочення.
За високі досягнення та свідоме сумлінне ставлення до навчання, наполегливість в оволодінні знаннями, креативний підхід до вирішення завдань, участь в міських, регіональних, обласних предметних олімпіадах та конкурсах, відкритих заходах коледжу, активну громадську діяльність та з нагоди 85-річчя Дніпродзержинського металургійного коледжу.
Подяку оголосили наступним студентам:
Чайковській Марині ОРМП – 13- 1/9
Дукіну Михайлу ОРМП – 13 - 1/9
Богданову Вадиму ОРМП – 13 - 2/9
Хмельницькому Артему ОРМП – 13 - 3/9
Скрипніченку Микиті ОРМП – 13 - 3/9
Лобанову Вадиму ОРМП – 13 - 3/9
Зюзь Владиславу ВС – 13 - 1/9
Пелиху Владиславу ВС – 13- 1/9
Вороновій Дарії КВ – 13 - 1/9
Дроботущенко Аліні ОТ – 13 - 1/9
Старовицькій Вікторії ОТ – 13- 1/9
Доброгорській Тетяні ОТ – 13 - 1/9
Єрьоміну Єгору МЕПС – 13 - 3/9
Румянцеву Богдану МЕПС – 13 - 3/9
Кирпиченко Богдану МЕПС – 13 - 3/9
Вотченко Діані БЕС – 13 - 1/9
Бабіч Дарині БЕС – 13 - 1/9
Бурлакову Олександру БЕС – 13 - 1/9
Бесазі Владиславу ТОРС – 13 - 1/9
Говору Євгенію ТОРС – 13 - 1/9
Гордусенко Владиславу ТОРС – 13 - 1/9
Ковчужному Ярославу ТОРС – 13 - 1/9
Лубянському Іллі ОРМП – 14 - 3/9
Смирнову Артему ОРМП – 14 - 3/9
Косару Олександру ОРМП – 14 - 3/9
Грабенко Сергію ОРМП – 14 - 3/9
Петренко Роману - ВС – 14
Паламарчук Ользі МЕПС – 14/1
Малюку Вадиму - ТОРС – 14
Савчуку Андрію ТОРС – 14
Бабенко Іллі ТОРС – 14
Шевченку Максиму ТОРС – 14
Шкроботу Олександру ТОРС – 14
Власовій Валерії БЕС – 14
Гунько Ангеліні БЕС – 14
Волошину Сергію ОРМП – 14/1
Остапчуку Юрію ОРМП – 14/1
Гога Євгену – МЕПС-12-1/9
Васько Павлу – МЕПС-12-1/9
Киреєву Владиславу – МЕПС-12-1/9
Набокову Олексію – МЕПС-12-2/9
Міщенку Максиму – ОРМП-12-1/9
Афанасьєву Владиславу – ОРМП-12-1/9
Ажиненку Артему – ОРМП-12-2/9
Радіонову Олексію – ОРМП-12-2/9
Стефанюку Віталію – ОРМП-12-2/9
Захарову Сергію – ОРМП-12-3/9
Іванову Сергію – ОРМП-12-3/9
Гудзь Артему – ОТ-12-1/9
Рашавець Ангеліні – ОТ-12-1/9
Мельнику Денису – ВС-12-1/9
Пазушку Олегу – ВС-12-1/9
Райкогловій Наталії – КВ-12-1/9
Збаразькій Олені – КВ-12-1/9
Гончар Катерині – КВ-12-1/9
Ковальчуку Олександру – БЕС-12-1/9
Грамотами відзначили:
Короля Івана – МЕПС-14-3/9
Медведь Ігора – МЕПС-14-3/9
Артем'юка Віктора – ВС-14-1/9
Клевця Дмитра – МЕПС-14-1/9
Хілько Марію – КВ-14-1/9
Рудовола Максима – ВС-14-1/9
Бережного Владислава – БЕС-14-1/9
Глінкіна Івана – БЕС-14-1/9
Соборного Олександра – БЕС-14-1/9
Цибулько Тетяну – ОРМП-13-1/9
Пузирецького Іллю – ОРМП-13-2/9
Черненка Дмитра – ОРМП-13-3/9
Хуторного Дениса – ВС-13-1/9
Колесника Дениса – МЕПС-13-1/9
Буца Жана – МЕПС-13-1/9
Крамарєва Владислава – МЕПС-13-1/9
Переймівовк Катерину – ОТ-13-1/9
Крицького Михайла – МЕПС-13-2/9
Василевича Олексія – МЕПС-13-2/9
Фролову Катерину – БЕС-13-1/9
Черниша Олександра – МЕПС-12-1/9
Михайличенко Світлану – МЕПС-12-3/9
Симоненка Віталія - ОРМП-12-1/9
Мельника Олександра – ОРМП-12-2/9
Вітько Анну – ОРМП-12-3/9
П'ятничко Ірину – ОТ-12-1/9
Криничну Тамару – ОТ-12-1/9
Божаткіна Володимира – ВС-12-1/9
Харченко Єлизавету – БЕС-12-1/9
Жарова Максима – ТОРС-12-1/9
Стипендію адміністрації коледжу та профспілкового комітету студентів отримали
Петрова Яна – БЕС-14-1/9
Мороз Євген –ТОРС-13-1/9
Стипендію обласного комітету профспілки гірників та металургів України отримали
Верещак Альона - ОРМП 14-3
Козарь Євгенія - БЕС-14
Стипендію ім.С.М.Лясоти виборола Яворська Інна - КВ-13.
Підготовлене клопотання про призначення обласної іменної стипендії Жиронкіній Аліні КВ-12.
Вітаємо кращих студентів коледжу! Бажаємо подальших успіхів і звершень!