15 вересня у актовій залі коледжу відбулася зустріч здобувачів освіти 4 курсу з представниками ТОВ «Спецтехоснастка». Це українська приватна компанія зі спеціалізацією у виробництві штампів та пре-форм. Компанія створює багатомісні прес-форми для автомобільної та пакувальної промисловості, електронних, електротехнічних, медичних і побутових пристроїв. Фото

Представники компанії запросили студентів на екскурсію до свого підприємства, яка відбулася 18 вересня.

Здобувачі освіти ознайомились із інструментальним цехом компанії Спецтехоснастка, який виробляє компоненти для прес-форм відповідно до 3D-моделей та кресленням, наданими конструкторськими бюро, експлуатують різноманітне металорізальне обладнання, включаючи 16 верстатів з ЧПУ. Обладнання цеху складається з різноманітних металорізальних верстатів, включаючи 16 верстатів з ЧПУ та ін.. Особливу увагу студенти звернули на унікальні ерозійні верстати, які використовуються для обробки деталей електричним приводом (EDM). Також здобувачі освіти відвідали виробництво жорсткого пластикового упакування.

 

     Студенти ПДМК взяли активну участь в акції «World Cleanup Day» до Всесвітнього дня прибирання тапідтримали всеукраїнську акцію “За чисте довкілля”, спрямовану на благоустрій та озеленення території, впорядкування прилеглих територій. Фото

       Працювали добросовісно, з натхненням, бо чистота нашого життя починається з чистоти нашої оселі, нашого подвір`я. Ліквідували захаращеність вздовж узбіччя дороги, зачистили від сміття та старого листя територію навколо навчального корпусу. Сонячний та теплий весняний день сприяв проведенню суботника.

 

14 вересня 2020 року для студентів І курсу ПДМК було проведено лекцію-презентацію на тему «Профілактика короновірусу. Правила користування масками, рукавичками та антисептиками». Доповідач, інспектор з санітарної освіти «Міського центру здоров’я та медицини спорту» Донченко Ю. В., проінформувала про поширення даної хвороби серед населення нашої країни, акцентуючи увагу на джерелах інфікування вірусом, клінічних проявах хвороби.

Особлива увага була приділена профілактиці захворювання, викликаного короновірусом.

Під час проведення заходу були витримані протиепідемічні заходи – соціальна дистанція, використання засобів індивідуального захисту. Фото  

 

Запрошуємо на День відкритих дверей Придніпровської державної академії будівництва та архітектури батьків та учнів з метою ознайомлення із діяльністю Академії й залученням майбутніх абітурієнтів. До уваги студентів старшокурсників пропонується зустрічі з викладачами Академії, консультації з приводу вступної кампанії та оглядова екскурсія навчальними залами.

Чекаємо учнів та батьків 19 вересня 2020 р. о 10-00 за адресою: м. Дніпро, вул. Чернишевського, 24-а.

 

Запрошуємо студентів Придніпровського державного металургійного коледжу  взяти участь у соціальній програмі Scholarship.

Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ. 

Наразі відкрито 4 номінації: 

27 000 грн. -  https://lukashuk.com.ua/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

17 000 грн. -  https://geospektr-7.com.ua/ru/scholarship/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

35 000 грн. -  https://sweetcv.com/ua/scholarship-2020 (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

18 000 грн. - https://seoquick.com.ua/scholarship-ua/ (запитання та роботи надсилати на пошту: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)

Участь повністю безкоштовна. Scholarship оплачує навчання в усіх закладах, як приватних, так і державних, а також прагне знайти талановитих молодих спеціалістів.

 

19 вересня 2020 року о 10:00 студенти коледжу разом із мільйонами активістів із 180 країн світу вийде на Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day». В акції візьмуть участь люди, незалежно від віку та географії, адже головна мета прибирання полягає в об’єднанні заради досягнення спільної мети - порятунку планети від сміття.

"Побачив? Прибери. Індивідуальні очищення стартують вже сьогодні.

Робіть фото на локаціях до і після прибирання, донесіть зібране до найближчого баку для сміття або пункту прийому вторинної сировини. Відмічайте нас у соціальних мережах #letsdoitukraine #worldcleanupday та будьте прикладом для інших", - закликає Президент LDU Юлія Мархель.

Одночасно відмічайте забруднені місця разом із фото в безкоштовному мобільному додатку «TrashOut».

Цього року акція відбудеться із дотриманням карантинних норм та правил техніки безпеки. Обов'язковою вимогою є наявність захисних масок, рукавичок та врахування соціальної дистанції. У зв'язку з цим Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

  • Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників мас бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.
  • Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля. А для мотивації перетворіть його на змагання. Обирайте забруднене місце на карті н сміливо вирушайте вперед.
  • Цифрове очищення. Нову форму прибирання можна проводити в будь-якому зручному місці та в будь-який час. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.
  • Картографування забруднених територій та, або результати їх очищень. Для збору даних про забруднені місця Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it Ukraine» оголосив про змагання із картографування, яке триватиме до 4 жовтня. Українці долучилися до складання карти забруднень у міжнародному додаткові «TrashOut».

Організатор акції Всеукраїнський молодіжний рух «Let's do it Ukraine». Всесвітній день прибирання проходить за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України спільно з Міжнародним молодіжним рухом School Recycling World, Всеукраїнським молодіжним центром. До акції приєднаються органи виконавчої влади й місцевого самоврядування, представники громадських організацій та об’єднань, соціально-відповідального бізнесу, медіа.

Шановні студенти, ставайте частиною наймасштабнішої команди еко відповідальних людей. Додайте Всесвітній день прибирання до свого календарного плану, діліться цією новиною в соціальних мережах, мотивуйте друзів та знайомих. Зробимо Україну чистою разом!

 

Повідомляємо що з 7 по 11 вересня відбудеться UGEN Challenge IT – п’ятиденне онлайн-змагання для студентів та випускників, які хочуть працювати у сфері IT.

У новому сезоні IT-челенджу:

- щоденні виступи компаній на ІТ тематику;

- асесмент-центр* на перевірку твоїх soft skills;

- канал з можливостями від роботодавців та чат для спілкування з рекрутерами компаній.

Призи челенджу:

- подарунки від компаній за найкращі запитання на вебінарах.

- сертифікати для учасників, які пройдуть усі вебінари.

- головний приз проєкту – дрон із 4к камерою – для переможця асесмент-центру.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://forms.gle/89UzrspPfe7Eo4VNA.

*Асесмент центр – один із методів, які використовується для оцінки кандидатів на роботу або стажування. На UGEN Challenge IT він відбуватиметься у форматі бізнес-гри. Команда вирішуватиме командне завдання в онлайн-режимі, за яким рекрутенти ІТ-компаній оцінять ваші гнучкі навички. 

 

Для врахування при подачі проектів на обласний  конкурс молоді вчені Дніпропетровщини Дніпропетровська ОДА надає перелік актуальних проблем соціально-економічного розвитку та житлово-комунального господарства Дніпропетровської області.

Перелік актуальних питань 3 арк.

З 17 по 19 серпня 2020 року у місті Житомирі відбудеться VI Міжнародний молодіжний фестиваль мистецтв “Пісенний Спас” ім. Володимира Шинкарука. Метою фестивалю с підтримка молодих артистів і створення сприятливих улов для реалізації їх творчого потенціалу.

Щороку фестиваль був масовим культурно-мистецьким дійством, що поєднував різні види, жанри та форми творчої художньої діяльності, але за вимогою часу та світової пандемії, проведення таких масштабних заходів сьогодні е неможливим. Ураховуючи зазначене, Пісенний Спас 2020 переходить у телевізійний формат. Фестиваль триватиме три дні в Житомирському обласному телецентрі. До пісенного конкурсу запрошується молодь 14-35 років з усього світу. Змагатимуться вони у трьох номінаціях: «Виконавець естрадної пісні», «Авторська пісня і пісенна поезія», «Конферансьє». Окрім конкурсної програми, на фестивалі відбудеться концертна програма за участю зірок естради.

Деталі за посиланням: https://pisennyispas.com